Kadra

Nasze nianie przeszły rekrutację przeprowadzoną przez nasze grono wymagających mam z wykształceniem psychologicznym. Jesteśmy pewni, że nasza intuicja i pozytywna ocena to najlepsza rekomendacja dla naszych opiekunek, a zadowolenie naszych dotychczasowych Klientów wskazuje na to, że się nie mylimy!

Możecie nam zaufać. Zespół Emcare:

Patrycja

a3

Posiada 6-letnie doświadczenie w opiece nad dziećmi. Studentka na kierunku Psychologii Społecznej. Na co dzień uczy dzieci kreatywności i samodzielności. Płynnie posługuje się językiem angielskim i rosyjskim – może ćwiczyć również z Twoim dzieckiem.

Kasia

Od dawna związana z dziećmi, pomagała rodzicom w prowadzeniu przedszkola. Studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Uwielbia piec i gotować – w wolnych od pracy i studiów chwilach wymyśla nowe przepisy. To spokojna i bardzo ciepła osoba.

Ela

Przyszła pani pielęgniarka, potrafi rozkochać w sobie nawet 4-miesięczne maluchy. Ma doskonały słuch i jest mistrzem czytania bajek. Jesteśmy pewni, że już po pierwszym spotkaniu, będziecie Państwo chcieli, aby była częstym gościem w Waszym domu.

Marta

Studentka pedagogiki specjalnej. Uwielbia książki psychologiczne. Siła spokoju i pozytywnej energii. To połączenie inteligencji, poczucia humoru i wrodzonego ciepła. Talenty: organizowanie zajęć plastycznych, prowadzenie zajęć z dykcji i fonetyki.